Igal asjal on oma aeg, on algus ja on lõpp. Vivendi koolituskeskus on lõpetamas täiskasvanutele suunatud regulaarselt korraldatud kursuseid.
Alles jäävad töötoad firmaüritustele, huviringid ja töötoad lastele, tellimustööde täitmine, jms. Ehk tulevad kunagi jälle ka kursused - ära iial ütle iial ;)
Samuti võib meilt alati küsida pakkumist mõne projekti raames või kutsuda meid enda juurde külla mõnd koolitust läbi viima.
Täpsemalt saad lugeda
VIVENDI KOOLITUSKESKUSE FACEBOOKI POSTITUSEST!

RAAMATU RESTAUREERIMINE - UUS KURSUS REGISTREERIMISEKS AVATUD!
KÖITE ja PABERI RESTAUREERIMISE KURSUS (16 ak/h) - tule restaureeri ise endale armsaks saanud vana raamat või kallis dokument õppides praktilise töö käigus ka köite ja paberi restaureerimise põhimõtteid ja suundi ning peamisi töövõtteid.

Kui sul on kodus vana ja väärtuslik köide, mis vajaks restaureerimist või kapsaks loetud lasteraamat, mida oleks vaja parandada ja kohendada, siis see kursus on Sulle. Kursus pakub teoreetilisi põhiteadmisi köite ja paberi restaureerimistest, kuid kõige olulisem on praktiline töö ja restaureerimise töövõtete ja materjalide tundma õppimine algtasemel, et see võimaldaks hiljem lihtsamaid töid ka iseseisvalt ette võtta.  

2023. aasta II poolaastal toimuvad kursused:
UUS: 01. - 22. november, kolmapäeviti kell 18:00-21:00

Iga osaleja omandab esmased teoreetilised teadmised ja saab alustada praktilist tööd enda köite restaureerimisel.
Et kohe esimesel korral alates saaks reaalse tööga pihta hakata, palume eelnevalt saata esemest pilte, et juhendaja saaks paika panna tööprotsessi ja tööks vajalikud vahendid!

Kursus on suunatud täiskasvanutele!
Kursusele võetakse vastu kuni 6 osalejat!
Kursus toimub aadressil Mustamäe tee 44/2, Tallinn.

Osalustasu: € 128,00
Töövahendid ja põhimaterjalid on hinna sees.

Registreerida saab üldkontaktidel või täites alloleva avalduse vormi!
Registreeringu kinnituseks tuleb tasuda 10% osalustasust vastavalt esitatud arvele kolme tööpäeva jooksul, mis kursusest loobumisel ei kuulu tagastamisele.  
Kui viie päeva jooksul pole kursuse 20% makstud, tühistatakse registreering.
Kursusele registreerimisega nõustub osaleja eelpool kirjeldatud tingimustega.

Meeldiva kohtumiseni!
Vivendi puidu- ja paberistuudio


Palun registreerida mind kursusele:

Email again: